URSİAD Genel başkanı Ömer Faruk Bahçıvan Uluslararası Yazarlar,Sanatçılar,Araştırmacı Gazeteciler derneğine misafir oldu.
![BAHÇIVAN](https://www.turkiyepostasi.com.tr/images/BAH%C3%87IVAN.jpg)
![BAHÇIVAN 4](https://www.turkiyepostasi.com.tr/images/BAH%C3%87IVAN_4.jpg)
![BAHÇIVAN 2](https://www.turkiyepostasi.com.tr/images/BAH%C3%87IVAN_2.jpg)
Mustafa Dörtbudak,M.Emin Saygan, Nuray Meral,Ahmet Yeşilnacar Mehmet Çeçen de URSİAD başkanı Ömer Faruk Bahçıvan a katılımından dolayı, UYSAD adına Kendisin ve ekibine başarılar dileyerek şükran plaketi takdim etti.Urfa için güzel temenniler ile ayrıldı.UYSAD Derneği üyelerine memnuniyetini dile getirip teşekkürlerini iletti.
(H.Subaşı)