Künye

Türkiye Postası Gazetesi olarak, gerek internet gazeteciliği gerek ise basılı yayın da öncelikle ülkemizin, ümmetin ve tüm insanlık aleminin gerçek manada demokrasi ve insan haklarının uygulanacağı düzen kuruluncaya kadar yani var olduğumuz sürece ilkeli yayın yapmaya söz veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Hak’tan taraf, Adalet ile İlkeli haberler yapmaya çalışarak yayınlarımıza yön vereceğiz.

Hayra yol gösteren o hayırı işleyen gibidir; Şerli bir şeye yol gösteren de o şerli işi işleyen gibidir.“Hadis-i Şerif rehberliğinde Hakk’a ve güzele davet eden yayınlar yapmaya gayret edeceğiz.

MİSYONUMUZ

İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. “

Biz Türkiye  Postası Gazetesi olarak, sosyal ve kültürel projeler üretmeye ve toplumun yaralarına dokunup merhem olmaya talibiz gücümüz ve nefesimiz yetinceye kadar gayretimiz devam edecek.

Biz HAK olanı anlatmada, haklının yanın da yer alarak mücadeleye katılacağız , biz bir çok Milli, Manevi değerlerimize ve VAR olanlarımıza göre yayın yaparak dosdoğru istikamette yürüyeceğiz. Biz inanıyoruz ki Niyet halis olunca, akıbet de halis olacaktır.

Türkiye Postası Gazetesi 15.02.2017 yılında ‘Adalet ile Haktan Taraf” sloganıyla İstanbul merkezli olarak yayın hayatına başladı. Sezgin Medya İnş.San.Tic. Ltd. Şti bünyesinde bulunan gazetemiz aylık süreli yayını mütaakip İnternet gazeteciliğine devam etmektedir. Dünya’da olup biten olayları, haberleştirirken mlli ve manevi süzgeçten geçirerek Adalet ile Haktan Taraf  yorumlar ve haber yapar. Siyaset, güncel, kültür sanat, spor, sağlık, ekonomi gibi birçok konuda deneyimli kadrosu ile halka en doğru haberi ulaştırmaya gayret eder.

———————————————————————————————————————–

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.turkiyepostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Sezgin Medya İnş.San.Tic. Ltd. Şti’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz;  internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğraflar kaynak gösterilerek iktibas edilebilir.

TÜRKİYE POSTASI GAZETESİ

www.turkiyepostasi.com

İMTİYAZ SAHİBİ

Mustafa Hakkı Sezgin

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Şükrü Bircan

Hukuk Danışmanı

Kerem Sezgin

 

TELEFON

0216 314 10 10
0532 247 90 97

FAKS

0216 471 76 94

MAİL

turkiye@turkiyepostasi.com.tr

ADRES

Ferhatpaşa Mahallesi Gazipaşa  Caddesi No:87/1A ATAŞEHİR /İSTANBUL