More about the author free sex devyn devine.

Gizlilik Politikası

Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

İşbu internet sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu “Kullanım Şartları”‘nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

TÜRKİYE POSTASI internet sitesindeki bağlantılar sizi TÜRKİYE POSTASI ‘nin internet sitesinin dışına götürebilir.

TÜRKİYE POSTASI, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez.

TÜRKİYE POSTASI, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

TÜRKİYE POSTASI veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması-üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan 3. şahıs niteliğindeki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz.

Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyaların; virüslerden, wormlardan veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder.

Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş-çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır.

Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder.

TÜRKİYE POSTASI web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları “oldukları gibi” sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil her hangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır.

Kullanıcı, internet sitemize eklemiş olduğu yorumlardan sorumludur. Kullanıcı yorumlarından dolayı doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar ve ziyanlardan dolayı TÜRKİYE POSTASI (SEZGİN MEDYA LTD.ŞTİ ) sorumlu tutulamaz.

TÜRKİYE POSTASI internet sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden SEZGİN MEDYA LTD.ŞTİ’nin ve ayrıca bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, SEZGİN MEDYA LTD.ŞTİ’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

fap vid